Teknolojik Altyapı

Sağladığımız entegrasyon ile dosya açılışı ve faturalama süreçlerinde katma değersiz aktiviteler önlenmekte; hızlı bir iş akışı ve bilgilendirme sağlanmaktadır. Otomatik beyanname oluşturulmasına ve finansal verilerin aktarımına yönelik entegrasyonlar sağlanmaktadır.

 

CRM

Müşteri ilişkilerini yönetmek ve devamlılığını sağlamak, satış aktivitelerini takip etmek, aksiyon alabileceğimiz dataları üretmek amacıyla Microsoft CRM çözümlerinden faydalanıyoruz.

SAP

SAP çözümlerinden faydalanarak Mali işler, satınalma, insan kaynakları gibi destek süreçlerini standardize ederek yönettiğimiz gibi, verilerin aktarımına fırsat veren yapıda etkin entegrasyonlar ile katma değer yaratıyoruz yararlanıyoruz.

 
 

EVRİM

Dış ticaret ve gümrükleme operasyonlarının yönetilmesi ve kamu kurumları ile elektronik data transferinin sağlanması noktasında operasyonel süreçlerinde Evrim yazılım çözümlerinden faydalanıyoruz. Beklenti ve süreçlerimizin gelişimine uygun çalışmalar sağlıyoruz.

E-Arşiv - Online Takip

Bor Gümrük için geliştirilmiş dijital arşiv ve doküman yönetimi ve online takip uygulamaları bilginin ulaşılabilirliğini sağlıyoruz

 
 

Entegrasyonlar

EDI, XML, JDBC, HTTP/HTTPS, FILE/FTP, IDoc/RFC ve benzeri entegrasyon yöntemlerinde deneyimli ekibimiz ile müşterilerimiz, bankalar, iş ortaklarımız ile ortak projelerde çalışıyoruz. Paydaşlarımıza 7/24 destek sağlıyoruz.